Szkoła Podstawowa nr  394  Warszawie

Dzień Kropki

W poniedziałek (16.09.2019 r.) obchodziliśmy Światowy Dzień kropki. Z tego powodu na 4 godzinie lekcyjnej wychowawcy klas wspólnie ze swoimi wychowankami oglądali film „The Dot” oraz rozmawiali na temat wiary we własne możliwości.

Wykonywali liczne zadania, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

Uczniowie i nauczyciele w tym dniu przyszli ubrani w kropki, a niektórzy nauczyciele nosili przypięte do bluzki kropki z motywującym hasłami.

Dzięki Pani Ani Paziewskiej powstała foto butka, gdzie podczas przerw uczniowie robili sobie zdjęcia.

Zainteresowaniem cieszyła się także zabawa, która polegała na szukaniu w szkole ukrytych kropek z zadaniami oraz zapisaniu ich rozwiązania na karcie pracy. To był twórczy dzień dla  uczniów

Dzień Kropki