Szkoła Podstawowa nr  394  Warszawie

Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020

Lp

 

Nazwisko i imię nauczyciela

 

Rodzaj zajęćDzieńGodzinaSala
1.Bajno Katarzyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego  gr 1

Poniedziałek7:55 – 8:4034

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego gr 2

Wtorek7:55 – 8:4034
2.Zielińska Agnieszka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego gr 3

Poniedziałek 1 i 3 tydzień miesiąca7:55 – 8:4035

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego gr 4

Poniedziałek 2 i 4 tydzień miesiąca7:55 – 8:4035

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego  gr 5

Wtorek14:00 – 14:4535
3.Puczyńska Renata

”Matematykę da się lubić”- Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki –
– klasa 4A, 5A

Czwartek, 1 i 3 tydzień miesiąca7:55 – 8:4025

”Matematykę da się lubić”- Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

– klasa 6B

Czwartek,
2 i 4 tydzień miesiąca
7:55 – 8:4025

”Matematykę da się lubić” – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki -– klasa 8B – gr 1

Poniedziałek,
1 i 3 tydzień miesiąca
7:55 – 8:4025

”Matematykę da się lubić” – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki -– klasa 8B – gr 2

Poniedziałek,
2 i 4 tydzień miesiąca
7:55 – 8:4025
Matematykę da się lubić”  – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  – Klasa 8A – gr 1Wtorek, 1 i 3 tydzień miesiąca7:55 – 8:4024

Matematykę da się lubić”  – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  – Klasa 8A – gr 2

Wtorek, 2 i 4 tydzień miesiąca7:55 – 8:4024
4.Piróg Anna

Młody Pitagoras – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 6A

Piątek8:45 – 9:3024

Młody Pitagoras – Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 7A

Piątek, 1 i 3 tydzień miesiąca7:55 – 8:4024

Młody Pitagoras –  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – klasa 7B

Piątek, 2 i 4 tydzień miesiąca7:55 – 8:4024

Koło informatyczne

Wtorek7:55 – 8:4025
5.Izdebska Anna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. angielskiego

Piątek7:55 – 8:4038
6.Paziewska Anna

Zajęcia kształtujące – kreatywność

Poniedziałek  Wtorek

Piątek

9:35 – 10:20 10:30 – 11:15

11:25 – 12:10

 
 7.Leszek Mariana

Zajęcia rozwijające z chemii

Środa7:55 – 8:4037
8.Koperska – Puskarz Danuta

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z geografii

Środa14:00 – 14:4524
9.Kowalski Dariusz

Warsztaty plastyczno- techniczne – Zajęcia kształtujące – kreatywność

Poniedziałek14:00 – 14:45002
10.Leśniak Krystyna

Rozwijające uzdolnienia  z wychowania fizycznego

Wtorek

Czwartek

15:00 – 15:45

15:00 – 15:45

sg
Szkolne koło sportoweŚroda14:00 – 15:30sg
11.Jankiewicz Katarzyna

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne

Czwartek14:00 -15:30   g.p
12.Augustynowicz Zofia

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z j. rosyjskiego

Piątek7:55 – 8:4036
Harmonogram zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Font Resize