Szkoła Podstawowa nr  394  Warszawie

Europejski Tydzień Sportu

23 września grupy zorganizowane ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych uczestniczyły w dniu  ze sportem organizowanym w Strefie Aktywności Europejskiego Tygodnia Sportu!
Przygotowane dla uczniów zajęcia nie były  typową lekcją wychowania fizycznego, ale wyjątkową okazją do spędzenia dnia na sportowo.
Spotkanie rozpoczęły   30 minutowe warsztaty zorganizowane na sali wykładowej Akademii Wychowania Fizycznego, po których odbyły  się zajęcia sportowe realizowane pod okiem wykwalifikowanych animatorów, trenerów i instruktorów w jednej z pięciu dyscyplin sportowych wybranych.
My uczestniczyliśmy w zajęciach taekwondo.  Po zajęciach sportowych grupa wezieła udział w specjalnych testach sprawnościowych.

Na zakończenie sportowych zmagań odbyły się spotkania z Mistrzem, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zestaw gadżetów.

Miejsce: Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie ul. Marymoncka 34

Europejski Tydzień Sportu